MOTOCYKLOWA SZKOŁA JAZDY

PASJA

Witam Was Serdecznie w Motocyklowej Szkole Vmax. Nazywam się Łukasz Budniak, jestem założycielem Motocyklowej Szkoły Vmax. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się gdy miałem 8 lat, oczywiście od kultowej motorynki. W miarę upływu czasu, motocykle się zmieniały a moja pasja do nich coraz bardziej się pogłębiała. W 2009 roku postanowiłem stworzyć szkołę jakiej jeszcze nie było na rynku.

KADRA

Stworzyłem szkołę, gdzie uczą jeździć tacy sami pasjonaci motocykli jak ja. Gdzie motocykle są jedyną kategorią, a instruktorzy posiadają dużą wiedzę teoretyczną popartą umiejętnościami praktycznymi. Dzięki temu od początku istnienia nasza szkoła zdobyła duże zainteresowanie i stale cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów.

ROZWÓJ

W miarę rozwoju firmy wprowadziliśmy oferty szkoleń na torach i obiektach sportowych mające na celu poprawienie techniki jazdy oraz zwiększenie Waszego bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania motocykla. Jesteśmy autorami wielu innowacyjnych metod szkolenia, które przynoszą świetne efekty końcowe.

LOKALIZACJA

Motocyklowa Szkoła Vmax

Plac manewrowy i biuro:
Sosnowiec, ul. Modrzewiowa 1
Teren Sistema Polska

Sala wykładowa:
Sosnowiec ul. Ostrogórska 9
(siedziba ośrodka Dora&Piotr)