Czerwone paski

Poznaj nasze Atuty

Pasja

Witam Cię Serdecznie w Motocyklowej Szkole Vmax. Nazywam się Łukasz Budniak, jestem założycielem Motocyklowej Szkoły Vmax i prekursorem szkoleń motocyklowych w naszym rejonie. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się gdy miałem 8 lat, oczywiście od kultowej motorynki. W miarę upływu lat moja pasja do motocykli pogłębiała się coraz bardziej. Gdy osiągnąłem wymagany prawem wiek, chciałem zalegalizować swoją pasję. Zapisałem się na kurs prawa jazdy. Spotkałem się wtedy ze szkołami, które nie traktowały profesjonalnie szkoleń dla przyszłych motocyklistów a ich zaangażowanie kończyło się na wyciągnięciu motocykla z garażu... Już wtedy na etapie zdobywania prawa jazdy kat. A w mojej głowie narodził się pomysł, by stworzyć coś wyjątkowego, coś czego nie ma na rynku, a zarazem zostanie docenione przez przyszłych motocyklistów.

Tak, właśnie w 2009r z głową pełną pomysłów, stworzyłem Motocyklową Szkołę Vmax. Od tamtej pory szkoła jest promotorem szkoleń motocyklowych w rejonie Śląsko-Dąbrowskim.

Profesjonalna kadra

Motocyklową Szkołę Vmax  stworzyłem z naciskiem na wyszkolenie na najwyższym poziomie przyszłych motocyklistów. Nie było by to możliwe bez zaangażowania w pracy moich kolegów instruktorów. Kadra jest wysoce wyspecjalizowanym team’em, który znakomicie się uzupełnia. Znajdziesz u nas specjalistów:

  • jazdy wyścigowej popartej wieloletnim doświadczeniem torowym, podpowiedzą Ci jak rozpocząć przygodę na torach wyścigowych,
  • od zadań na placu manewrowym, pokarzą Ci tajnik zadań egzaminacyjnych wypracowanych indywidualnie pod Twoje predyspozycje,
  • bezpiecznego i zgodnego z prawem poruszania się po drogach publicznych, żadna trasa egzaminacyjna nie będzie dla Ciebie tajemnicą, a na autostradzie poczujesz czym jest prędkość i wiatr
  • techniki jazdy, którzy w jasny i czytelny sposób wytłumaczą Ci jak działa motocykl, dlaczego stosujemy taką, a nie inną technikę jazdy, nie będą to tylko suche fakty, a wyczerpujący wykład byś nie tylko nauczył się ale zrozumiał zachowanie jednośladu.

Coś specjalnego dla dziewczyn

Coraz częściej na naszych szkoleniach gościmy płeć piękną, co nas niezmiernie cieszy. Kończy się etap gdzie jazda na motocyklu kojarzyła się tylko z męską zajawką.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek od 2021 roku naszą kadrę wzbogaciła kobieta- instruktor. Jesteśmy przekonani, że będzie miało to pozytywny oddźwięk w trakcie waszego szkolenia.

Bogate doświadczenie

Jesteśmy instruktorami z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniach motocyklistów. Każdy z nas jest czynnym motocyklistą. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności jazdy oraz dydaktyczne. Każdy z nas jest indywidualną jednostką szkoleniową, która wzajemnie się uzupełnia i tworzy zgrany team szkoleniowców o czym świadczy atmosfera podczas szkoleń.  Trafiłeś w grono pasjonatów. Nie ma dla nas tematów tabu. Co tu dużo pisać, tak zgranego teamu może nam każdy pozazdrościć.

Indywidualne podejście

Przystępując do kursu zapewne masz szereg obaw jak Mi będzie szło, ile godzin będę potrzebował, jak ja zdołam wykonać te wszystkie trudne zadania. Nie obawiaj się tego, jesteśmy po to by Ci pomóc zrozumieć, pokazać i nauczyć tego wszystkiego. Pamiętaj motocykl potrafi jechać sam, my musimy nauczyć się mu nie przeszkadzać, a jedynie wskazywać drogę którą chcemy podążać . Podchodząc do tematu w taki sposób, wspólnie osiągniemy zamierzony cel.

Progresywne metody szkolenia

Jesteśmy prekursorami szkoleń motocyklowych w rejonie Śląsko-Dąbrowskim. Nasze metody nauczania, sposób wykonywania zadań egzaminacyjnych czy wypracowana przez nas metoda zrozumienia zachowania motocykla, jest naszym wspólnym sukcesem w osiągnięcia celu. Nigdzie indziej nie spotkasz takich metod nauczania.

Wysoka zdawalność

Od początku istnienia Motocyklowej Szkoły Vmax, a to już 12lat znajdujemy się w ścisłej czołówce zdawalności. Około 80% naszych kursantów zdaje egzamin za pierwszym podejściem jest ich ponad 3500. Wspólnymi siłami osiągniemy nasz cel.

Nowoczesna flota

Motocyklowa Szkoła Vmax dysponuje ponad 15 motocyklami szkoleniowymi na każdą kategorię prawa jazdy. Posiadamy motocykle różnej klasy i pojemności. Motocykle identyczne jak na egzaminie państwowym. Dodatkowo posiadamy motocykle przystosowane dla niższych osób, które mają problem z motocyklami o klasycznej wysokości. Wszystko po to, abyś czuł się komfortowo i pewnie. W ramach kursu nauki jazdy oferujemy Ci egzamin państwowy na wybranym przez Ciebie motocyklu na którym najlepiej Ci się jeździ. Jesteśmy przekonani, że ułatwi Ci to drogę do sukcesu zgodnie z zasadą „No Stress”.

Bardzo często spotykamy na naszej drodze kursantów z innych szkół, którzy przypadkowo lub świadomie trafili do naszej szkoły doszkolić się przed egzaminem. Już po pierwszej godzinie zajęć pod naszym okiem jednoznacznie stwierdzają, że popełnili błąd, nie zapisując się od razu do nas. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej szkoły, pamiętaj, że zawsze możesz kontynuować szkolenie przenosząc się do nas, bez żadnych komplikacje ze strony swojej szkoły. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić zadzwoń do nas a my Ci wszystko wytłumaczymy. Nie możesz zdać egzaminu po szkoleniu w innej szkoły, to nie problem.

Zapisz się

do nas

na szkolenie uzupełniające

i zdaj egzamin korzystając z wybranego przez siebie motocykla egzaminacyjnego.

Jestem zainteresowany