MOTOCYKLOWA SZKOŁA JAZDY

MOTOCYKLOWA SZKOŁA JAZDY

Jesteśmy Motocyklową Szkołą, która specjalizuje się wyłącznie w szkoleniu motocyklistów. Nasza szkoła powstała w 2009 roku, jako prekursor szkoleń motocyklowych w naszym regionie, i od razu została doceniona przez szerokie grono naszych klientów.
Dzięki współpracy z najlepszymi instruktorami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń na motocyklowe prawo jazdy gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych szkoleń. Szkolimy kandydatów na motocyklowe prawo jazdy, prowadzimy również szereg szkoleń dla motocyklistów posiadających już prawo jazdy.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych szkoleń.

KURSY PRAWA JAZDY

Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. A1, A2 oraz A. Współpracują z nami najlepsi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, pełni pasji do motocykli. Po uzyskaniu motocyklowego prawa jazdy zapraszamy na kolejne szkolenia doskonalące technikę jazdy - prowadzimy szereg szkoleń dla motocyklistów.

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY

Dzięki współpracy z takimi instruktorami jak Janusz Czaja z JC Group, który znany jest ze szkoleń dla Suzuki Polska czy Grzegorz Dudek - mistrz i wicemistrz Polski w wyścigach motocyklowych, stworzyliśmy dla Państwa szereg szkoleń motocyklowych, począwszy od szkoleń podstawowych po szkolenia zaawansowane na obiektach sportowych i ośrodkach doskonalenia techniki jazdy w całej Europie.

  • Brak produktów w koszyku.